Misyonumuz

Hasta memnuniyetini esas almak, hizmet kalitemizi zirveye konumlandırarak, profesyonel ve lider bir sağlık kuruluşu olmak. 

En güncel teknolojiyi kullanarak dijital diş hekimliğinin öncülüğünü yapmak ve adamızın her açıdan gelişimine olumlu katkıda bulunmak. Güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden gelecekte yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olma hedefindedir.

Vizyonumuz

Bizim Hikayemiz

Hakan Kuntay, Lefkoşa doğumludur. Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra bir süre Türkiye’de çalışmıştır. Halen Lefkoşa Küçük Kaymaklı bölgesindeki kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

1999 yılından bu yana kliniğinde Dental İmplant uygulaması yapmakta olan Hakan Kuntay, çeşitli Diş İmplant sistemlerini kullanarak günümüze kadar 1000'i aşkın implant uygulama tecrübesine sahip olmuştur.

Mesleki yönden başta ‘İmplant Uygulamaları’ olmakla birlikte ‘Gülüş Tasarımı’, ‘CAD CAM ve Dijital Diş Hekimliği’,’Dental Lazer’ ve ‘Kozmetik Diş Hekimliği’ üzerine birçok ülkede eğitim kurslarına ve kongrelere katılmıştır. İngiltere’de aldığı Medikal Estetik eğitimi sayesinde hastalarına daha geniş yelpazede ‘Diş Estetiği’ hizmeti vermektedir.

İtalya Guglielmo Marconi Üniversitesinden Oral İmplantoloji Master eğitiminden mezun olmuştur. Master tezini ‘The Effects of Systemic Medications on Dental Implant Osseointegration: Current Status and Awareness of Dental Professionals a Survey Study’ (Sistemik İlaçların Dental İmplant Osseointegrasyonu Üzerindeki Etkileri: Mevcut Durum ve Diş Hekimlerinin Farkındalığı Anket Çalışması) üzerine hazırlayan Hakan Kuntay, bu eğitim sayesinde ABD ve AB ülkelerinde implant uygulama sertifikasına sahiptir.